GYM & FUN

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

Sport i zabawa to podstawowe elementy zdrowego oraz zrównoważonego rozwoju każdego dziecka.

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!

<iframe class="full-size-abs" src="https://www.youtube.com/embed/Z-lGP_XpBwM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Zajęcia ogólnorozwojowe

z elementami gimnastyki korekcyjnej

Profesjonalny i kolorowy sprzęt uatrakcyjni zajęcia, które poprowadzi nasza wykwalifikowana kadra. Do rozwoju psychomotorycznego dzieciaków wykorzystamy między innymi: tunele, pachołki, mega kolorowe klocki (kształtki) , woreczki, materace, laski gimnastyczne, drabinki, piłki.

Zajęcia będą prowadzone na salce gimnastycznej wyposażonej w lustra i poręcze. Do dyspozycji są dwie szatnie z zamykanymi szafkami. Wszystko to składa się na atrakcyjne zajęcia, dzięki którym każdy uczestnik poprawi swoją zwinność, gibkość, szybkość, koordynację, równowagę oraz siłę.

GYM & FUN

Na naszych zajęciach dzieci budują sprawność motoryczną, pewność siebie oraz uczą się pracy w grupie

Okres poniżej 10 roku życia to czas w którym uczymy się najwięcej i najszybciej. Dzieciaki „chłoną” wiedzę i uczą się nowych sekwencji ruchowych w mgnieniu oka.

Dzięki temu nabierają prawidłowych nawyków, budują sprawność motoryczną i pewność siebie oraz uczą się pracy w grupie. Wszystko to wpływa na komfort życia dorosłego.

Zajęcia z Aligator Sport to także świetny fundament pod każdą dyscyplinę sportową, będziemy starali się pobudzić potencjał ruchowy i przełamać bariery własnego ciała.

Zobacz co zyska Twoje dziecko dzięki zajęciom Gym&Fun

Sport to nie tylko poprawa sprawności ogólnej. Stawiamy na wszechstronny rozwój „małych” ludzi, który rozwijamy także sferę mentalną.

Integracja w grupie rówieśników

Zrównoważony rozwój psychofizyczny

Nauka poprzez sport i zabawę

Profesjonalny sprzęt

Wykwalifikowana kadra

Podział na grupy wiekowe

Szczegóły oferty oraz terminy zajęć

Nasze zajęcia przeznaczone są dla dzieciaków poniżej 10 roku życia. Program zajęć uwzględnia indywidualne potrzeby i etapy rozwoju dzieci w oparciu o wiek uczestników. Z tego względu dzieci podzielone są na trzy grupy wiekowe.

Dzieci 3-4 lata

Zajęcia trwają 30 minut

Brykamy, skaczemy, rzucamy, turlamy się

Stymulujemy do samodzielności

Uczymy prawidłowych nawyków

Poznajemy własne ciało i jego możliwości

Dzieci 5-7 lat

Zajęcia trwają 45 minut

Dokładnie odtwarzamy sekwencje ruchowe

Bardziej skomplikowane gry i zabawy

Wprowadzamy elementy akrobatyczne

Pilnujemy dyscypliny

Dzieci 8-10 lat

Zajęcia trwają 45 minut

Wprowadzamy trudniejsze sekwencje gimnastyczne

Większa intensywność zajęć

Pojawiają się elementy zdrowej rywalizacji

Pojawiają się ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe

Harmonogram & Zapisy

CENNIK

Cena pojedynczej lekcji grupowej dla 3-4 latków to 34 zł/30 minut

Cena pojedynczej lekcji grupowej dla 5-7 i 8-11  latków to 39 zł/45 minut

Podane ceny to całkowity koszt zajęć.

Przygotowanie do zajęć

Strój sportowy (t-shirt, krótkie spodenki / legginsy)

Skarpetki antypoślizgowe

Bidon / butelka z wodą

Na czas zajęć obowiązuje zakaz noszenia biżuterii (kolczyki, łańcuszki)

Dzieci z długimi włosami prosimy o odpowiednie upięcie

Rodzice nie uczestniczą w zajęciach

Korzyści z zajęć

Wysportowana sylwetka ciała

Poprawa sprawności motorycznej

Prawidłowa postawa ciała

Relaks i wyładowanie nadmiernej energii

Nabywanie prawidłowych nawyków

Nabycie umiejętności rywalizacji i zasad fair play

Płatność

Płatność online klient dokonuje za pomocą panel klienta Active Now korzystając z przycisku umożliwiającego wykonanie przelewu online, po zalogowaniu się do panelu klienta i wybraniu zakładki “rozliczenia”.

Klientów kontynuujących naukę w naszej szkole prosimy o dokonanie wpłaty zgodnie z kwotą widniejącą w systemie Active Now, najpóźniej do 48 godzin po otrzymaniu potwierdzenia dokonanej rezerwacji.

Płatność dla Nowych klientów odbywa się po pierwszej lekcji próbnej.

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% na drugie dziecko.

Zniżka zostaje wprowadzona ręcznie w systemie Active now po potwierdzeniu kursu przez opiekuna/uczestnika telefonicznie lub e-mailowo.

PIERWSZA LEKCJA PRÓBNA

Pierwsze zajęcia dla nowych klientów szkoły są próbne. W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny po wybraniu opcji "zapisz się" widocznej przy preferowanym terminie zajęć. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku. Uczestnik otrzyma miejsce w wybranej przez Państwa grupie od momentu dołączenia do kursu do końca jego trwania. System Active Now automatycznie naliczy opłatę za dokonaną rezerwację. Opłata zawiera cenę pierwszej lekcji. Nowi klienci naszej szkoły nie muszą regulować opłaty semestralnej czy opłaty z pojedyncze zajęcia przed skorzystaniem z zajęć. Po pierwszej lekcji w docelowej grupie prosimy o potwierdzenie dalszej rezerwacji miejsca w grupie oraz wniesienie opłaty semestralnej, w której uwzględniona została cena pierwszej lekcji.