Zapewnimy aktywny oraz bezpieczny czas dla

Twojego dziecka

Nauka pływania

Dzieci & Dorośli

Gym & Fun

Zapraszamy!

Obozy letnie i zimowe

Dzieci 5-17 lat

NAUKA PŁYWANIA

Zajęcia dla każdego, bez względu na wiek oraz poziom zaawansowania

W naszym słowniku nie występuje słowo praca. Dzięki pasji i wzajemnemu zrozumieniu pragniemy uczyć dzieci poprzez dobrą zabawę i systematyczność.

Naszą postawą i zaangażowaniem zachęcamy dzieciaki do odkrywania u siebie nowych możliwości jakie daje nam nauka pływania. Nic bardziej nie cieszy jak uśmiech zadowolonego i dumnego z siebie dziecka.

Rolki w mieście

Niezależnie od wieku czy doświadczenia, każdy może rozpocząć z nami swoją przygodę i zacząć jeździć na rolkach. Zapraszamy!

Weekendy na stoku

Cotygodniowa, systematyczna jazda pod okiem specjalistów pozwoli na szybkie nabycie podstawowych umiejętności narciarskich.

Naszym celem jest zmiana podejścia dzieci oraz rodziców do nauki pływania oraz ogólnie pojętej aktywności fizycznej.

Na obozach które organizujemy jeździmy osobiście jako właściciele, dopilnowując nawet najmniejszych szczegółów oraz dbamy o bezpieczeństwo dzieci. Z doświadczenia wiemy, że nikt nas nie zastąpi i nie zadba o wyjazdy jak my.

Ewa & Artur

Założyciele Aligator Sport

Poznaj naszą kadrę!

Stawiamy na pasjonatów sportu, którzy kochają to co robią. W większości przypadków pracują z nami studenci lub absolwenci studiów pedagogicznych (głównie AWF), którzy kochają sport i pracę z dziećmi.

OPINIE KLIENTÓW

Zadowolenie naszych klientów idzie w parze z nasza pasją

GDZIE UCZYMY PŁYWAĆ

Wybierz najbardziej dogodny dla siebie basen

Wybierz basen, sprawdź harmonogram zajęć, zapisz się na zajęcia

KRYTA PŁYWALNIA NIEPOŁOMICE

ul. Janusza Korczaka 5

32-005 Niepołomice

BASEN PRZY SP.5

al. Kijowska 8

KRAKÓW AWF

ul. Jana Pawła II 78

KRAKÓW RUCZAJ

ul. Strąkowa 3A

Basen przy Sp. 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21

Basen przy Sp. 144

os. Bohaterów Września 13

Zaproponuj nam basen, na którym nas brakuje

AKTUALNE OFERTY

Oferty specjalne

w zbliżającym się czasie.

Wyjazdy dla całych rodzin, narciarskie soboty & półkolonie narciarskie

Obozy i półkolonie lato 2024

Przez całe lato organizujemy obozy wyjazdowe oraz półkolonie w Krakowie i Niepołomicach. W trakcie wakacji  Twoje dziecko spędzi aktywny i bezpieczny czas pod okiem najlepszej kadry.

Nowość!

Adventure camp

Jak co roku wprowadzamy nowość do naszej obozowej oferty. Tym razem zapraszamy na wyjazd do Kościeliska. Adventure Camp to obóz wypełniony górskimi atrakcjami ale nie tylko. Sprawdź jak będziemy się bawić.

Basen przy osiedlu Bohaterów Września

Wskakujemy na nową lokalizacje na mapie Krakowa. Zupełnie nowy basen zlokalizowany jest przy szkole podstawowej numer 144. Już teraz możecie zapisywać się na nowe kursy dla dzieci i dorosłych.

NASZ BIULETYN

Zapisz się, żeby dowiedzieć się o promocjach jako pierwszy

Pole wymagane!